wwwykładowc@

wwwykładowc@

Dokładnie rok temu podarowałem sobie odrobinkę luksusu w postaci tej strony. Czas na mały bilans.
Zacznę od podziękowań dla Joasi Kamisińskiej, która to wszystko wymyśliła, technicznie wykonała i teraz jeszcze nadzoruje. Joasia zrobiła też stronę Instytutu Politologii i mogłaby doradzać niejednej instytucji z zakresu PR oraz internetowej promocji. Namiary na jej firmę znajdują się w stopce strony.
Dziękuję też za komentarze. Zawsze to jakiś dowód, że ktoś nie tylko czyta, ale jest gotowy również przekazać swoje przemyślenia i emocje. Ankieta także jakoś ,,chodzi’’ i trochę pomaga mi zorientować się w nastrojach oraz potrzebach użytkowników.
Analiza w googlach wykazuje, że ze strony korzystają głównie mieszkańcy Krakowa, Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Ale z dokładnej mapy odwiedzin wynika, że użytkownicy tej www mieszkają w 269 miejscowościach w Polsce (a także poza krajem). Podstawowe dane statystyczne za pierwszy rok to: 80 tys. odsłon, 20 tys. odwiedzin, 6 tys. użytkowników. Współczynnik nowych odwiedzin w miesiącu wynosi 30%, w ciągu dnia są to 53 odwiedziny.
Dzięki tej stronie nie tracę czasu na wypisywanie kartek o dodatkowych dyżurach, kserowaniu tekstów, przygotowaniu materiałów. Oszczędzam na wyjaśnieniach zasad pisania pracy, na udostępnianiu tekstów itp. podobnych rutynowych czynnościach. Taki rodzaj ,,wwwykł@dów’’ komuś się przydaje, a mnie bawi. Tak miało być.

/ Bez kategorii

Share the Post

About the Author