Mistrz o Małgorzacie

Mistrz o Małgorzacie

Promotor bywa też nazywany mistrzem. Miłe to i często adekwatne do relacji utrwalonych już w średniowiecznych cechach rzemieślników. Skoro więc na tym blogu każdemu swojemu uczniowi, który się naukowo ,,wyzwala” poświęcam wpis, to teraz przyszła pora na najmłodszą spośród tych czeladników.
Dorobek naukowy Małgorzaty Kmak jest znaczący, z takim CV kiedyś wybierało się w propozycjach pracy na uczelni. Teraz czasy trudniejsze, ale jestem pewien, że publikacje pani doktor (w wieku 20+), ich liczba i jakość zwróci uwagę akademickich menadżerów. Do tego talent dydaktyczny, cierpliwość dla studentów, dyspozycyjność wobec przełożonych – cechy, o których zaświadczam na podstawie wieloletniej współpracy.

Pani Małgorzata posiada też praktyczną wiedzę z zakresu specjalności, w której pisała pracę tj. polityki regionalnej. Gdyby marszałek województwa małopolskiego miał przy boku takiego doradcę, to pewnie szybciej i skuteczniej rozwiązałby wiele swoich problemów zawodowych. Również niejeden przedsiębiorca z regionu może zrobić dobry interes dzięki kwalifikacjom pani doktor.

Nauka, administracja, biznes – którą drogą pójdzie dr Małgorzata Kmak? A może Jej rozwój będzie się odbywał na wszystkich tych obszarach? Ten doktorat szczególnie wpisuje się w jakże aktualny postulat łączenia teorii i praktyki, wiedzy i umiejętności, doświadczenia i innowacji. Autorce życzę zawodowego spełnienia.

/ Bez kategorii

Share the Post

About the Author